Kredyt oddłużeniowy w SKOKu

Kredyt oddłużeniowy przeznaczony jest dla osób, które mają problemy ze spłatą dotychczasowych zobowiązań. Sprawdź czy masz szansę go otrzymać.

Kredyt oddłużeniowy różni się od zwykłego kredytu konsolidacyjnego. W przypadku konsolidacji łączymy kilka kredytów w jeden i zyskujemy niższą ratę. Jest to jednak produkt przeznaczony dla osób bez opóźnień w spłacie, z pozytywną historią kredytową.

 

O kredyt oddłużeniowy stara się natomiast osoba nadmiernie zadłużona, która nie jest w stanie normalnie spłacać swoich zobowiązań. Często ma już wypowiedziane umowy, windykację i komornika na karku.

 

Czy w takiej sytuacji mamy jeszcze szansę na kredyt ? W normalnym banku nie otrzymamy niestety kredytu oddłużeniowego. Co innego w SKOKach. Jeden z nich oferuje kredyt oddłużeniowy dla zadłużonych:

Kredyt oddłużeniowy SKOK
  • Kredyt na spłatę zaległych zobowiązań
  • Do 70% wartości nieruchomości
  • Także z komornikiem sądowym i windykacją
  • Bez opłat wstępnych
  • Dla osób z całej Polski

Kto może otrzymać kredyt oddłużeniowy w SKOKu

Celem takiego kredytu jest oddłużenie, a nie pogrążenie Klienta. Z tego względu chcąc otrzymać kredyt, musimy wykazać się stałym dochodem, umożliwiającym regularne spłacanie rat. Drugi warunek to przedstawienie nieruchomości, która będzie zabezpieczeniem kredytu. Jej właścicielem może być dowolna osoba, która przystąpi z nami do umowy.

Jak otrzymać kredyt oddłużeniowy ?

1. Wypełniamy zapytanie w tym miejscu.

2. Analiza wskazanych danych.

3. Przesłanie wymaganych dokumentów i spotkanie z konsultantem.

4. Złożenie wniosku kredytowego w SKOKu.

​5. Wypłata kredytu oddłużeniowego w siedzibie SKOKu.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Mam komornika sądowego. Czy mogę starać się o kredyt oddłużeniowy ?

Tak, komornik nie jest przeszkodą w otrzymaniu finansowania. Warunkiem jest uzyskiwanie dochodu w odpowiedniej wysokości oraz przedstawienie zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Jest to zatem typowy „kredyt oddłużeniowy z komornikiem”.

Szukam kredytu oddłużeniowego bez zabezpieczeń. Czy SKOK oferuje takie ?

W przypadku kredytu oddłużeniowego do 30 000 zł, zabezpieczeniem nie musi być nieruchomość. Wystarczy, że do umowy przystąpi druga osoba ze zdolnością kredytową i stałymi dochodami.

 

Jeżeli chcemy otrzymać kredyt oddłużeniowy powyżej 30 000 zł – wówczas zabezpieczeniem musi być nieruchomość.

Co możemy spłacić kredytem oddłużeniowym w SKOK.

Przy pomocy kredytu oddłużeniowego możemy spłacić zaległe:

 

– kredyty bankowe

– pożyczki bankowe

– pożyczki pozabankowe

– popularne chwilówki

– karty kredytowe

– kredyty/pożyczki w SKOKach

– kredyty/pożyczki w bankach spółdzielczych

Pracuję na czarno. Czy dochód musi być oficjalny ?

Tak. Każdy Klient powinien posiadać udokumentowany dochód. Od niego zależy w głównej mierze weryfikacja zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. SKOK sprawdza po prostu czy będziemy w stanie spłacać miesięczną ratę.

W jakiej maksymalnej kwocie mogę dostać kredyt oddłużeniowy w SKOKu ?

Kredyt przyznawany jest do 70% wartości nieruchomości. Oznacza to, że co do zasady nie ma górnej kwoty kredytu, istotna jest bowiem wartość nieruchomości. W praktyce kwoty kredytu oddłużeniowego mieszczą się w kwocie około 200 000 zł.

Czy mogę dostać kredyt oddłużeniowy w normalnym Banku ?

Komercyjne banki oferują wyłącznie kredyty konsolidacyjne. Są one jednak przeznaczone wyłącznie dla osób z pozytywną historią kredytową w BIKu. Osoby zadłużone, a zwłaszcza osoby z komornikiem sądowym, nie mają co liczyć na taki kredyt.

 

Z tego względu szczególnie atrakcyjnie prezentuje się oferta kredytu w SKOK.

Nie mam nieruchomości, ale chcę otrzymać kredyt w SKOKu. Co zrobić ?

W przypadku kredytu oddłużeniowego na kwotę powyżej 30 000 zł, warunkiem koniecznym jest wskazanie zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Właścicielem nieruchomości może być dowolna osoba, która przystąpi z nami do kredytu i będzie posiadała stałe dochody.

Kredyt oddłużeniowy – kontakt

Szczegółowe informacje o kredycie w SKOKu uzyskacie Państwo w Centrum Oddłużeniowym w Świętoszowicach na Śląsku, po wysłaniu formularza kontaktowego.

 

Centrum Oddłużeniowe zajmuje się bezpośrednią obsługą kredytów oddłużeniowych w SKOKu.

Wniosek o kredyt oddłużeniowy

Szczegółowe informacje o możliwości otrzymania kredytu oddłużeniowego otrzymają Państwo po wypełnieniu formularza. W formularzu prosismy wskazywać dochód netto uzyskiwany przed potrąceniem komorniczym.

 

Proszę pamiętać, że po otrzymaniu kredytu, komornik zaprzestaje prowadzenia egzekucji i odstępuję od potrąceń z Państwa wynagrodzenia, renty, emerytury czy rachunku bankowego.

Czy pożyczka w SKOKu jest kredytem oddłużeniowym bez BIK i bez zdolności ?

Nie. Każda osoba starająca się o kredyt oddłużeniowy powinna posiadać zdolność kredytową. Zdolność rozumiana jest jako posiadanie stałych, oficjalnych dochodów, które umożliwią spłatę przyznanego kredytu. Proszę pamiętać, że po otrzymaniu kredytu, komornik przestaje dokonywać potrąceń.

 

SKOK bada także raport z BIKu. Negatywne wpisy (powstałe w wyniku opóźnień w spłacie) nie mają jednak wpływu na decyzję kredytową. Pozwalają natomiast ustalić sytuację finansową osoby starającej się o kredyt. Podstawowym kryterium nadala pozostaje uzyskiwanie stałych dochodów oraz przedstawienie zabezpieczenia w postaci nieruchomości.

Na poczym polega oddłużanie ?

To pojęcie zrobiło szybką karierę w ciągu ostatnich kilku lat. Oddłużenie to pomoc w przywróceniu zdolności finansowej, przeznaczona dla osób nadmiernie zadłużonych. W praktyce spotykamy dwa rodzaje oddłużenia:

 

1) oddłużanie rozumiane jako negocjacje z wierzycielami dotyczące spłaty zadłużenia oraz podejmowanie działań prawnych

2) oddłużanie poprzez wzięcie kredytu oddłużeniowego i spłatę wszystkich długów

 

Kredyt oddłużeniowy w SKOKu to oczywiście ten drugi rodzaj oddłużania i z pewnością jest to szybszy sposób na wyjście z problemów finansowych. Kredyt w SKOKu możemy otrzymać ze wszystkimi formalnościami już w przeciągu miesiąca.

Czy jest to kredyt oddłużeniowy w banku ?

Nie. Banki nie udzielają takich kredytów osobom zadłużonym, z negatywną historią kredytową. Jest to pożyczka oddłużeniowa dostępna w jednym ze SKOKów, popularnie nazwana „pozabankowym kredytem”.

Co zrobić jeżeli w księdze wieczystej jest informacja o egzekucji w dziale III ?

Żaden bank i SKOK nie udzieli kredytu oddłużeniowego w przypadku dokonania wpisu o wszczęciu egzekucji w dziale trzecim księgi wieczystej. Jedynym wyjściem jest uzyskanie pożyczki prywatnej na spłatę egzekucji z nieruchomości i dopiero w następnej kolejności – kredyt w SKOKu.

 

Warunkiem jest jednak umorzenie postępowania egzekucyjnego przez komornika sądowego.

W jaki sposób można wnioskować o kredyt oddłużeniowy ?

Wystarczy wypełnić specjalny formularz. Pracownik skontaktuje się telefonicznie i ustali szczegóły oferty. Firma nie pobiera żadnych opłat wstępnych. Pożyczka oddłużeniowa dostępna jest dla mieszkańców całej Polski.

Do siedziby SKOKu jedziemy wyłącznie w celu podpisania umowy.

Czy Alior Bank posiada kredyt oddłużeniowy ?

Nie. Alior oferuje wyłącznie kredyt konsolidacyjny, dostępny dla Klientów z pozytywną historią kredytową w BIK. Maksymalna kwota kredytu to 200 000 zł, bez dodatkowych zabezpieczeń.

Gdzie znajdę kalkulator kredytu oddłużeniowego ?

Niestety SKOK nie udostępnia takiego kalkulatora. Chcąc sprawdzić wysokość raty, każdorazowo trzeba wysłać wniosek o kontakt. Pracownik biura zweryfikuje naszą zdolność kredytową i przedstawi ofertę. Proszę pamiętać, że to nic nie kosztuje. Nie są pobierane żadne opłąty wstępne.

Czy kredyt oddłużeniowy dostępny jest także dla rolnika ?

Tak. SKOK honoruje także dochód uzyskiwany z gospodarstwa rolnego. Warunkiem otrzymania kredytu, podobnie jak w przypadku innych grup zawodowych, jest uzyskiwanie stałego dochodu w odpowiedniej wysokości oraz posiadanie nieruchomości.

 

Zabezpieczeniem kredytu może być ziemia rolna. Ważne, żeby jej wartość przekraczała kwotę kredytu.

Czy produkt dostępny jest także dla osób bezrobotnych ?

Niestety nie. Kredyt oddłużeniowy mogą otrzymać wyłącznie osoby uzyskujące stały, udokumentowany dochód. Produkty dla bezrobotnych prezentujemy w tym miejscu: ????????????????- https://www.zadluzenia.com/artykul/kredyt-dla-bezrobotnych-ranking/

Kredyt oddłużeniowy w Open Finance

Znany doradca finansowy Open Finance reklamuje się pod hasłem „kredyt oddłużeniowy”. Niestety ma w ofercie wyłącznie kredyty konsolidacyjne w komercyjnych bankach. Nie ma natomiast produktów SKOKu.

Czy SKOK sprawdza biura informacji gospodarczej ?

Wpis Klienta w BIGach: Krajowy Rejestr Długów, BIG Info Monitor i innych, nie ma wpływu na możliwość otrzymania kredytu.

Prowadzę działalność gospodarczą. Czy mam szanse na kredyt oddłużeniowy ?

Tak. SKOK honoruje także dochód uzyskiwany z własnej działalności gospodarczej.

Jakie są korzyści z kredytu oddłużeniowego:

– spłata wszystkich zaległych kredytów, pożyczek i chwilówek

– jedna rata zamiast kilku/kilkunastu

– wysokość raty dopasowana jest do naszych możliwości

– koniec egzekucji komorniczej

– koniec z potrąceniami z wynagrodzenia/renty/emerytury i rachunku bankowego

– szansa na nowe życie finansowe bez zgłaszania upadłości konsumenckiej

 

Oferta aktualna na styczeń 2017.